"Лошадь еще себя покажет": окупанти знайшли альтернативу вантажівкам, завізши на фронт коней з Башкортостану

Російські окупанти привезли в зону бойових дій коней з Башкортостану і використовують їх для перевезення вантажів. Про це повідомив башкірський пропагандистський ресурс 28 серпня.

"На конях можна безшумно і непомітно доставити все, що потрібно до бойових позицій. На двох конях це близько 200 кг. За ранок можна встигнути виконати два рейси", – цитується розповідь ватажка підрозділу окупантів на псевдо "Башкир".

Окупанти визнають, що тварини дуже полохливі, бояться звуків пострілів та вибухів.

"Башкирські коні витривалі, сильні, розумні. Ідею їх використання подав духовний наставник Хамза-хазрат, – каже "Башкір". – Спочатку ми поставилися до неї з гумором, але потім переглянули своє ставлення. Подивимося, як коні працюватимуть і, якщо все буде нормально, у майбутньому збільшимо поголів'я до 10 коней".

Раніше було опубліковано перехоплення телефонної розмови окупантів, у якій вони розповіли про "голяк" щодо боєприпасів та кількість "самоліквідованих" за 40 хвилин.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті