Опалювальний сезон у "ЛНР" тривав рівно на день довше, ніж у "ДНР"

Опалювальний сезон у "ЛНР" завершився 2 квітня, тривавши на день довше, ніж у "ДНР". Про це повідомило підприємство "Луганськгаз" у Телеграм 2 квітня. 

"На підставі наказу мінпаливенерго Луганської народної республіки, а також у зв'язку із закінченням 5-денного періоду, протягом якого середньодобова температура зовнішнього повітря вища за +8 градусів Цельсія, і відсутністю довгострокового прогнозу на похолодання, опалювальний сезон завершується у вівторок, 2 квітня 2024 року", - ідеться в повідомленні.

Окупаційне підприємство пообіцяло з 3 квітня розпочати міжопалювальний період, "який містить комплекс заходів із підготовки до проходження наступного опалювального сезону".

Раніше повідомлялося, що у Пушиліна вирішили припинити опалювальний сезон у "ДНР".

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті