Омбудсмен відреагував на "злиття" Фаріон кримським ФСБшникам проукраїнського хлопця

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець звернувся до СБУ з проханням надати юридичну оцінку діям Ірині Фаріон, яка "злила" особисті дані проукраїнського студента Максима Глєбова, до якого потім прийшли співробітники ФСБ. Про це Лубінець повідомив у своєму телеграм-каналі 13 листопада.

"Тож я у зв’язку з фактом розголошення конфіденційної інформації звернувся до Служби безпеки України для належного реагування! Аби дії громадянки України проаналізували належним чином і надали юридичну оцінку", - зазначив Лубінець.

Омбудсмен додав, що це не тільки втручання у приватне життя, але і спричинена  загроза особистої безпеки та життя студента.

"Народний депутат ВРУ 7 скликання і мала б знати про важливість захисту персональних даних. Однак, ця людина публічно надала прізвище, ім’я, місце навчання хлопця, які дали змогу росіянам ідентифікувати цього студента", - наголосив Лубінець.

Він також нагадав про тиск "адміністрації" в окупованому Криму на людей, які дотримуються проукраїнських поглядів.

"Однак це не спинило Фаріон в умовах воєнного стану розголосити персональні дані хлопця. А це  може мати й вже має (!) наслідки", - підкреслив Лубінець.

Омбудсмен наголосив, що Фаріон з одного боку вчинила кримінальний злочин, з іншого боку - підіграла окупантам.

Як повідомлялось раніше, Таміла Ташева хоче, щоби Фаріон відповіла за те, що оприлюднила прізвище проукраїнского хлопця з Крима.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті