Таміла Ташева хоче, щоби Фаріон відповіла за те, що оприлюднила прізвище проукраїнского хлопця з Крима

Представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що працюватиме над тим, аби притягнути до відповідальності Ірину Фаріон, яка "злила" дані студента кафедри "українська філологія" із окупованого Криму,- повідомляє Громадське радіо.

«Це ницість, і злочин, викладати назагал повідомлення, від людини, яка пише тобі з тимчасово окупованої території», — заявила Ташеа

8 листопада Ірина Фаріон у своєму Telegram-каналі опублікувала скрін листа, який їй написав студент першого курсу кафедри «українська філологія» з окупованого Сімферополя (ця кафедра ще ніби існує, але в дуже урізаному форматі). У листі хлопець висловився на підтримку української мови, сказав, що знає, що «мова переможе язик» і передав вітання «з українського Криму». Фаріон опублікувала лист не приховавши імені та прізвища хлопця.

13 листопада стало відомо, що хлопця вже затримали росіяни. Окупанти опублікували відео, де він підтверджує написання цього листа і перепрошує за нього.

«Я щодня спілкуюсь з такими громадянами з Криму, ми здійснюємо системний моніторинг так званих «судів» над нашими громадянами, які своїми діями «дискредитують» збройні сили країни агресора. Зараз ми знаємо про щонайменше 535 таких «дискредитацій». Дякую всім нашим громадянам за таку сильну українську позицію, впевнена ви зустрічатимете наші сили безпеки та оборони у Криму першими. Але мені ніколи б і в голову не прийшло виставити в публічний простір особисту переписку, наражаючи людину на небезпеку», — сказала Таміла Ташева.

Як повідомлялося, Фаріон назвала "провокацією проти неї" публічний розголос після історії з проукраїнським студентом з Криму, якого затримала ФСБ.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті