Окупований Сєвєродонецьк залишається без мобільного зв’язку та інтернету. У Луганській ОВА розповіли, як виживають місцеві

Мешканці окупованого Сєвєродонецька на Луганщині продовжують виживати без мобільного зв'язку та інтернету, які в місті відключили російські загарбники півроку тому. Про це 20 вересня повідомив голова обласної військової адміністрації Аретем Лисогор у Телеграмі.

"Сєвєродончани, які залишилися в місті, досі живуть без мобільного зв’язку та інтернету, які вимкнули загарбники. Люди майже півроку обходили дахи багатоповерхівок у пошуках покриття, але про ці їхні спроби зв’язатися з рідними стало відомо окупаційній владі", - зазначив він.

Лисогор додав, що наразі найближчі до міста місця, звідки можна зателефонувати – навколишні села. Це, переважно, найбільш віддалені населені пункти громади.

Натомість, як додав голова ОВА, у Довжанську мобільний зв'язок є. Проте там окупанти змушуть школярів і вихованців дитсадків одягати військову форму. Саме таке придбання нещодавно зробив місцевий відділ освіти.

Як повідомлялося, у Сєвєродонецькому районі зазнали руйнувань 36,3 тис. будинків і квартир із 40,6 тис. по Луганщині.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті