Окупована Тошківка на Луганщині: на "зрізі" будинку – унітаз і бойлер. І напис "Люди" на гаражі

В окупованому рашистами селищі Тошківка Горської міської громади на Луганщині мржеа знімати фільми жахів: на "зрізах" зруйнованих будинків дивом тримаються меблі й сантехніка, іржавіють скелети автомобілів, а на покинутих гаражах можна прочитати написи "Живуть люди". Відповідні фото, зроблені 13 лютого, розмістив Телеграм-канал "Трибун. Схід" 25 лютого.

"Тошківка, фото від 13 лютого 2023 року", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що населений пункт був окупований рашистами 21 червня 2022 року.

Раніше були опубліковані фото, які демонструють один із найкращих ресторанів Сєвєродонецька до та після "відвідування" окупантами.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті