Окупаційний "губернатор" Севастополя нарікає, що "українські пабліки заробляють нових підписників"

Російський окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв увечері 22 вересня у своєму Телеграм-каналі нарікає, що "українські пабліки знову намагаються посіяти паніку серед городян" і "заробляють нових підписників".

"Ніяких ударів ні по Севастопольській ТЕЦ, ні по Балаклавській ТЕС не було. Українські пабліки знову намагаються посіяти паніку серед городян. Тому повторюю: відпишіться від тих каналів, які видають дезінформацію, грають на вашому хвилюванні і заробляють нових підписників", - заявив "губернатор". 

Як повідомлялося, по штабу Чорноморського флоту РФ завдано ракетного удару.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті