Окупаційний "губернатор" Севастополя нарікає, що "українські пабліки заробляють нових підписників"

Російський окупаційний "губернатор" Севастополя Михайло Развожаєв увечері 22 вересня у своєму Телеграм-каналі нарікає, що "українські пабліки знову намагаються посіяти паніку серед городян" і "заробляють нових підписників".

"Ніяких ударів ні по Севастопольській ТЕЦ, ні по Балаклавській ТЕС не було. Українські пабліки знову намагаються посіяти паніку серед городян. Тому повторюю: відпишіться від тих каналів, які видають дезінформацію, грають на вашому хвилюванні і заробляють нових підписників", - заявив "губернатор". 

Як повідомлялося, по штабу Чорноморського флоту РФ завдано ракетного удару.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті