Окупаційні адміністрації в Криму формують плани евакуації для своїх співробітників

В окупованому Криму місцеві "адміністрації" почали формувати плани евакуації для своїх співробітників. Про це повідомив "Центр національного спротиву" 9 березня.

"Зокрема, окупанти формують перелік працівників та їх сімей, які підлягають першочерговій евакуації. При тому в деяких містах плани вже сформовані й затверджені, – сказано в повідомленні. – Зокрема, відповідний план зроблений у Красноперекопську".

Зазначається, що такі дії окупантів свідчать про те, що вони не вважають, що "росія тут навсєгда", як заявляє пропаганда, й не мають на меті затримуватись в Україні надовго.

Підкреслюється, що при цьому ворог продовжує мародерство та експлуатації українських промислових потужностей на захоплених територіях.

Раніше "ОстроВ" писав про те, що війна на окупованому півострові сприймається як неминучість.

 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті