Окупаційна влада з "ЛНР" визнала, что в місцевих аптеках "завищували ціни"

У так званій "ЛНР" 14 аптечних мереж отримали від місцевої окупаційної влади "попередження про зниження цін". Про це повідомив так "уряд ЛНР" у соцмережах 15 квітня.

Визнається, що під час моніторингу "антимонопольний орган" виявив, що аптечні мережі "завищували ціни на низку лікарських препаратів, зокрема респіраторного призначення, а також не підтримували необхідний асортимент медикаментів".

"Такі дії містять ознаки недобросовісної конкуренції та вводять споживачів в оману. У разі невиконання попередження територіальне управління порушить антимонопольну справу", - обурюються окупанти.

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" померла онкохвора жінка, дочці якої росіяни не дозволили в'їхати в область, щоб доглядати за матір'ю.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
31.12.2025
16:00

Владислав Селезньов:  Думаю, у 2026 році ми так само будемо бачити повзучий наступ російської армії

Колишній речник Генштабу ЗСУ Владислав Селезньов в інтерв’ю "ОстроВу" розповів про ситуацію на фронті станом на кінець року, оцінив наслідки боїв на Донецькому та Запорізькому напрямках...
Світ
30.12.2025
23:00

«Переговорів з київськими терористами більше не буде. Крапка». Російські ЗМІ про Україну

«Багато хто звернув увагу на те, що ще 25 грудня, в західне Різдво, Зеленський абсолютно непрозоро побажав смерті російському лідеру, і вчорашня атака довела, що рішення про спробу вбивства Володимира Путіна було прийнято київською зграєю вже тоді»
Луганськ
30.12.2025
10:00

Луганський щоденник: Наче війни вже немає…

Вже кілька років я повторюю про себе: «Хай буде такий же, нехай буде не гірше, нехай нічого не змінюється». Мої невидимі боги слухають мене.
Всі статті