Окупаційна "влада" намагається баржами вивезти з Бердянська викрадену пшеницю до своїх портів

Російські окупанти намагаються  вивезти з Бердянська викрадену пшеницю баржами до росії. Про це повідомляється у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00. 

"Російські окупанти продовжують грабувати мирне населення України, привласнюють зерновий врожай мирних громадян", - сказано в повідомленні.

Уточнюється, що в місті Бердянськ Запорізької області так звана російська окупаційна "влада" намагається баржами вивезти викрадену пшеницю до своїх портів.

Раніше повідомлялось, що росія заздалегідь спланувала розкрадання українського зерна: 12 тисяч тонн на день, мільярд доларів на рік.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті