Окупаційна влада "ЛНР" агітує мешканців "голосувати" за путіна на дому

Під час побудинкових обходів представники окупаційної "влади" так званої "ЛНР" агітують мешканців написати заяви для голосування на дому під час виборів президента РФ. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 2 березня.

Зай ого словами, окупанти збирають заяви про "голосування" на дому також і у людей з інвалідністю.

"Водночас, організатори виборів намагаються швидко освоїти бюджетні кошти, підлаштовуючи місця для голосування під маломобільних осіб. Якість цих робіт не перевірять, бо більшість з них вже дала згоду віддати голос вдома", - зазначає очільник Луганської ОВА. 

Як повідомлялося, на окупованій частині Запорізької області на час псевдовиборів посилили фільтрації і завозять силовиків. 

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті