На окупованій частині Запорізької області на час псевдовиборів посилили фільтрації і завозять силовиків

Росіяни на окупованих територіях Запорізької області на час проведення "виборів президента" вирішили посилити фільтраційні заходи та завезти силовиків. Про це повідомив очільник ОВА Іван Федоров 28 лютого.

"На час «виборів» президента, які незаконно проводяться на ТОТ, росіяни посилюють фільтрації і завозять  силовиків. Відновили облави в населених пунктах Мелітопольського району - під приводом пошуку наркотиків чи перевірки законності зберігання зброї влаштовують обшуки та перевірки документів", - пише голова області.

За його інформацією, також відкомандирували на ТОТ понад 10 тис. росгвардійців, які будуть супроводжувати членів “виборчих дільниць” та обходити будинки місцевих мешканців.

Федоров також зазначив, що окупанти звозять “волонтерів” з “роти бойового братерства” та долучають до контролю «громадськість» із числа зрадників та колаборантів.

"«Вибори» в окупації - це не звичний нам демократичний процес, а фарс, результати якого не визнає жодна цивілізована країна світу", - нагадав Іван Федоров.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті