Окупаційна влада "ДНР" поскаржилася на дефіцит 30% працівників у промисловості. Посилаються на мобілізацію

Фактична чисельність працівників на підприємствах промисловості окупованої частини Донецької області становить 30 тис. осіб, а дефіцит кадрів оцінюється у 15 тис. осіб. Такі дані навів так званий "міністр промисловості та торгівлі ДНР" Володимир Рущак, - пишуть сепаратистські ЗМІ.

Він визнав, що мобілізація, що пройшла в "республіці", дуже вплинула на дефіцит кадрів на промислових підприємствах.

Проте, зважаючи на все, він применшив кількість мобілізованих мешканців окупованої частини Донецької області.

"Усього було мобілізовано близько 3,5 тис. працівників підприємств", - сказав він. Чому озвучений ним дефіцит кадрів майже в 5 разів більше від числа відправлених на фронт працівників донецьких підприємств він не уточнив.

  

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті