Окупанти знову обстріляли Дніпропетровську область, пошкодивши приватні будинки

Російські окупанти у понеділок, 27 лютого, знову обстріляли Дніпропетровську область, пошкодивши внаслідок кількох приватних будинків. Про це у Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Сьогодні агресор знову стріляв по Нікопольському району - самому Нікополю та Марганецькій громаді. Стріляв і по Синельниківщині. Там під удар потрапила Великомихайлівська громада", - повідомив чиновник.

Загалом рашисти випустили територією області близько 40 снарядів, які "розбилися" на п'ять обстрілів із важкої артилерії.

"Пошкоджено з десяток будинків. А ще 4 господарські споруди, кілька авто, газопровід. Обійшлося без постраждалих", - додав Лисак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти завдали 91 удару по території України, у тому числі іранськими "Шахедами".

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті