Окупанти збільшили кількість блокпостів біля Рубіжного, Кремінної, Сєвєродонецька. Потрапити в міста можна лише з місцевою реєстрацією

Росіяни значно збільшили кількість блокпостів біля окупованих Рубіжного, Кремінної, Сєвєродонецька й Сватового, потрапити в ці населені пункти можна лише з місцевою реєстрацією. Про це розповів голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Донбас. Реалії" 18 травня.

"Окупанти додали дуже багато блокпостів на околицях Рубіжного, Кремінної, Сєвєродонецька, Сватового й підсилили те, що вини називають "контртерористичними заходами" – оці "пошуки відьом", – сказав Лисогор.

Він підкреслив, що на територію населених пунктів області, захоплених рік тому, практично неможливо потрапити без місцевої реєстрації.

Крім того, окупанти підвищили призовний вік до 60 років й мобілізували практично всіх, хто відбував покарання в СІЗО і колоніях області, і відправляють примусово мобілізованих у табори для прискореної підготовки.

Раніше повідомлялось, що у польових таборах на Луганщині росіяни тримають у "резерві" вже понад 800 заарештованих місцевих і зеків з РФ.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті