Окупанти збільшили кількість блокпостів біля Рубіжного, Кремінної, Сєвєродонецька. Потрапити в міста можна лише з місцевою реєстрацією

Росіяни значно збільшили кількість блокпостів біля окупованих Рубіжного, Кремінної, Сєвєродонецька й Сватового, потрапити в ці населені пункти можна лише з місцевою реєстрацією. Про це розповів голова Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі "Донбас. Реалії" 18 травня.

"Окупанти додали дуже багато блокпостів на околицях Рубіжного, Кремінної, Сєвєродонецька, Сватового й підсилили те, що вини називають "контртерористичними заходами" – оці "пошуки відьом", – сказав Лисогор.

Він підкреслив, що на територію населених пунктів області, захоплених рік тому, практично неможливо потрапити без місцевої реєстрації.

Крім того, окупанти підвищили призовний вік до 60 років й мобілізували практично всіх, хто відбував покарання в СІЗО і колоніях області, і відправляють примусово мобілізованих у табори для прискореної підготовки.

Раніше повідомлялось, що у польових таборах на Луганщині росіяни тримають у "резерві" вже понад 800 заарештованих місцевих і зеків з РФ.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті