Окупанти заявили про обстріл Новодружеська на Луганщині. На доказ навели фото розбитих вікон

Російські окупанти заявили про те, що ЗСУ нs,bnj обстріляли касетними снарядами Новодружеськ на Луганщині 19 лютого. Про це написали в Телеграм-каналі окупаційної "адміністрації" Лисичанська.

"19 лютого орієнтовно о 9:15 у місто Новодружеськ прилетіло кілька касетних снарядів", - сказано в повідомленні. 

На підтвердження своїх слів окупанти опублікували фото розбитих вікон.

За словами "адміністрації", ніхто не постраждав.

Раніше так звана "адміністрація" окупованого Лисичанська 13 лютого повідомила про нібито скидання вибухівки з безпілотника на автомобіль, у якому перебувала сім'я з 3 осіб.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті