Окупанти заявляють, що група українських розвідників загинула під час спроби висадки на Тендрівській косі

Військовослужбовці українського 73-го морського центру спеціальних операцій загинули під час виконання бойового завдання в зіткненні з російськими військовими під час спроби висадки на Тендрівській косі на Херсонщині. Про це повідомляють російські пропагандистські видання та Телеграм-канали.

За заявою окупантів, українські військові намагалися висадитися на Тендрівській косі на п'яти човнах. Унаслідок бою російські військові підбили чотири човни, п'ятому вдалося втекти. Окупанти стверджують, що загинули щонайменше 20 українських військовослужбовців, один був поранений і потрапив у полон. 

Як повідомлялося, під час виконання бойового завдання героїчно загинули воїни 73-го морського центру спеціальних операцій.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті