Окупанти заявляють, що група українських розвідників загинула під час спроби висадки на Тендрівській косі

Військовослужбовці українського 73-го морського центру спеціальних операцій загинули під час виконання бойового завдання в зіткненні з російськими військовими під час спроби висадки на Тендрівській косі на Херсонщині. Про це повідомляють російські пропагандистські видання та Телеграм-канали.

За заявою окупантів, українські військові намагалися висадитися на Тендрівській косі на п'яти човнах. Унаслідок бою російські військові підбили чотири човни, п'ятому вдалося втекти. Окупанти стверджують, що загинули щонайменше 20 українських військовослужбовців, один був поранений і потрапив у полон. 

Як повідомлялося, під час виконання бойового завдання героїчно загинули воїни 73-го морського центру спеціальних операцій.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті