Окупанти завдали понад 270 ударів по Запорізькій області: зруйновано житло та об'єкти інфраструктури, поранено мешканку Гуляйполя

Мешканку Гуляйполя Запорізької області було поранено внаслідок артилерійського обстрілу минулої доби. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров у Телеграм 12 квітня.

"Одну жінку поранено внаслідок ворожого артилерійського обстрілу міста Гуляйполе", - йдеться в повідомлені.

Зазначається, що впродовж доби окупанти завдали 279 ударів по 8 населених пунктах Запорізької області 

Зокрема, війська РФ атакували ракетами об'єкт енергетики в Запрорізькому районі. Ворожа авіація нанесла удар по Малій Токмачці. 46 БпЛА різної модифікації тероризували Гуляйполе, Левадне, Роботине, Малу Токмачку, Малинівку та Новоандріївку. 15 обстрілів РСЗВ накрили Оріхів, Малу Токмачку, Роботине, Малинівку та Левадне. 214 артобстрілів завдано по території Гуляйполя, Малої Токмачки, Новоандріївки, Роботиного, Левадного та Малинівки.

"Надійшло 17 повідомлень про руйнування житлових будинків та об'єктів інфраструктури", - йдеться також у повідомленні.

Раніше Зеленський прокоментував чергові удари російського агресора по Україні, підкресливши, що "якщо Росії буде дозволено й надалі це робити, це буде глобальним дозволом на терор".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
16.06.2025
16:00

"11 років... Новий сусід бурят..." Луганський щоденник

Одинадцять років – величезний термін. На нашій вулиці за цей час пішли усі старожили. Нові мешканці, буряти, винаймають будинок поруч. Комусь пощастило з нагоди купити нерухомість разом із меблями та теплицями. Вулиця оновилася кардинально.
Донбас
15.06.2025
15:00

Три відтінки «русского мира», або день чужої країни. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головною темою ЗМІ окупованого Донбасу очікувано стало святкування Дня Росії. Завдання у місцевих пропагандистів було вельми складним. По-перше, треба було щосили показувати, що тимчасово непідконтрольні законній владі Донецька і...
Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Всі статті