Окупанти затримують жителів Маріуполя за читання українських новин - Андрющенко

Близько 10 тисяч маріупольців було заарештовано за час російської окупації міста. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, щотижня десятки людей затримують за листування з маріупольцями в евакуації або за читання українських новинних джерел. Під тиском люди "зізнаються у скоєнні злочинів".

Андрющенко зазначив, що "головною катівнею" в Маріуполі є Центральний райвідділ поліції. "Тут люди "зізнаються", підписують якісь папери і далі в кращому випадку - під нагляд. В гіршому - зникають назавжди", - констатував він.

За його оцінкою, близько 10 тисяч маріупольців було заарештовано за час російської окупації міста. Їхня доля не відома.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті