Окупанти затримують жителів Маріуполя за читання українських новин - Андрющенко

Близько 10 тисяч маріупольців було заарештовано за час російської окупації міста. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, щотижня десятки людей затримують за листування з маріупольцями в евакуації або за читання українських новинних джерел. Під тиском люди "зізнаються у скоєнні злочинів".

Андрющенко зазначив, що "головною катівнею" в Маріуполі є Центральний райвідділ поліції. "Тут люди "зізнаються", підписують якісь папери і далі в кращому випадку - під нагляд. В гіршому - зникають назавжди", - констатував він.

За його оцінкою, близько 10 тисяч маріупольців було заарештовано за час російської окупації міста. Їхня доля не відома.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті