Окупанти забирають шахти Луганщини, які збереглися, у ТД "Донське вугілля"

У квазіутворенні "ЛНР" повідомили про те, що шахти Самсонівська-Західна, Довжанська-Капітальна, Комсомольська, імені Фрунзе та імені Вахрушева переходять в управління "інвестора" - ростовського ТД "Донское угли". Про це 12 квітня пишуть місцеві пропагандисти.

"Торговий Дім "Донське вугілля", якому переходять в управління шахти Самсонівська-Західна, Должанська-Капітальна, Комсомольська, імені Фрунзе та імені Вахрушева, планує підвищити рівень видобутку вугілля. Про це заявив генеральний директор компанії Ілля Колесник", - ідеться в повідомленні.

"Згідно з розробленою концепцією розвитку підприємств ми плануємо підвищення рівня видобутку. Наприклад, на шахті Комсомольська ми прогнозуємо видобуток до 12 тисяч тонн на місяць уже в травні, а в листопаді-грудні вже приблизно 30 тисяч тонн", - цитують Колесника.

Таких показників "інвестор" планує домогтися нібито шляхом введення в експлуатацію нових очисних вибоїв і проведення масштабної роботи з модернізації виробництва:

"Уже закуплено нові прохідницькі та очисні комбайни, силову керуючу гідравліку, канати, троси. Усе, що необхідно шахті, щоб відновити виробництво", - сказав Колесник.

Нагадаємо, що міністр-зрадник часів Януковича Олександр Клименко "сплив" на окупованій Луганщині в якості акціонера підприємства, яке віджимає шахти.

Як повідомлялося, Клименко в "ЛНР" вимагає від місцевих шахтарів "великого вугілля".

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті