Міністр-зрадник часів Януковича в "ЛНР" вимагає від місцевих шахтарів "великого вугілля"

Так званий "міністр палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР" Денис Ярош, а також міністр-зрадник, акціонер АТ "Промислова група "Родина" Олександр Клименко зустрілися з колективами віджатих ними підприємств вугільної галузі Луганщини 27 лютого. Про це повідомили "мінпаливенерго ЛНР" та окупаційна адміністрація Сорокиного (Краснодона).

"Зараз ми перебуваємо у фазі проведення інвентаризації майна. Важливе завдання для нас - отримання інвестором ліцензії", - заявив шахтарям Ярош.

Крім новини про те, що в "інвестора" відсутня ліцензія, Ярош також повідомив, що інвестор взяв в оренду підприємства на 3 роки з перспективою викупу, і що тепер "...мета в нас одна - передати підприємство інвесторові і налаштувати його ефективну роботу".

Клименко, зі свого боку, заявив гірникам, що вони протягом найближчих ста днів мають показати свою здатність видобувати "велике вугілля".

"Для того, щоб усе це працювало, нам із вами потрібне "велике вугілля". Велике вугілля - це мінімум півтори тисячі тонн видобутку на добу", - сказав Клименко.

Пообіцяв також збільшувати оклади. Але в цьому питанні про терміни промовчав - на відміну від точного стоденного терміну щодо "великого вугілля".

Раніше повідомлялося, що міністр-зрадник часів Януковича Олександр Клименко "сплив" на окупованій Луганщині в якості акціонера підприємства, яке віджимає шахти.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті