Окупанти за добу завдали ударів по більш ніж 10 населених пунктах Херсонщини

Окупанти за добу завдали ударів по більш ніж 10 населених пунктах Херсонщини. Про це у Телеграм вранці 25 травня повідомив начальник ОВА Олександр Прокудін.

"Минулої доби під ворожим вогнем опинилися Антонівка, Інженерне, Дніпровське, Янтарне, Придніпровське, Чорнобаївка, Комишани, Понятівка, Берислав, Золота Балка, Тягинка, Бургунка та місто Херсон", - йдеться у повідомленні.

За словами глави області, російські військові поцілили у житлові квартали населених пунктів області, зокрема пошкоджено 8 приватних будинків.

"Було зафіксоване влучання в об'єкти комунальної та припортової інфраструктури, готель, приватний автомобіль. Жертв та постраждалих серед цивільного населення немає", - констатував Прокудін.

Начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко повідомив у Телеграм, що за минулу добу російські війська 9 разів обстріляли населені пункти Херсонської міської територіальної громади.

"Ураження зафіксовані в Херсоні, Комишанах, Придніпровському та Інженерному. Зокрема, було пошкоджено 4 приватних будинки, будівлю комунального закладу та готелю, зернового вантажного комплексу", - повідомив Мрочко.

Як повідомлялося, в окупованому Скадовську унаслідок "прильоту" по "відділу МВС" постраждали 11 "поліцейських".

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті