Семеро загиблих, 14 поранених, пошкоджено 40 цивільних об’єктів. Окупанти за добу завдали по Донеччині понад 2100 ударів

Російські окупанти за добу завдали по Донеччині понад 2100 ударів, в результаті чого семеро людей загинуло, 14 поранено, пошкоджено 40 цивільних об’єктів. Про це 21 червня повідомляє у Телеграм поліція регіону та Донецька обласна військова адміністрація.

Атак зазнали 13 населених пунктів: міста Залізне, Костянтинівка, Краматорськ, Курахове, Миколаївка, Торецьк, селища Гостре, Північне, Щербинівка, села Максимільянівка, Миколаївка, Розкішне, Сергіївка.

Пошкоджено 40 цивільних об’єктів -  26 житлових будинків, критичну інфраструктуру, автомобілі.

П’ять ударів РФ завдала по місту Миколаївка, застосувавши бомби «УМПБ Д-30СН», ракету «Х-59» і два ударних БПЛА. Одна цивільна особа загинула, троє зазнали травм. Пошкоджено інфраструктурний об’єкт.

На Костянтинівку окупанти скинули авіабомбу «КАБ-500» - вбили мирного жителя, ще одну людину поранили. Пошкоджено 4 приватних оселі.

Розкішне росіяни накрили з РСЗВ «Смерч» - троє мешканців загинули, четверо отримали поранення, серед них – дитина 2009 року народження. Руйнувань зазнали 4 приватних будинки, два автомобілі, газопровід.

Ще троє осіб постраждали внаслідок ворожих ударів - у Максимільянівці, Північному та селі Миколаївка.

Під постійними обстрілами перебував Торецьк, ворог пошкодив 4 багатоквартирних и 4 приватних будинки.

Ще дві людини загинули і 3 поранено внаслідок удару по Селидовому вранці 21 червня - росіяни скинули на місто керовану авіабомбу, в зоні ураження опинилася житлова забудова. Пошкоджено 5 п'ятиповерхівок, 6 приватних будинків і автомобіль.

За добу з лінії фронту евакуйовано ще 81 людину, у тому числі 13 дітей.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ Країна
21.03.2026
09:09

Клуб анонімних луганчан: як земляків об'єднали спільні спогади, болі й сльози

Анастасія згадала, як у 2014 році вагітною від час нетривалої окупації міста та бойових дій лежала в пологовому будинку на збереженні. І як під час перестрілок живіт ставав ніби кам'яним. І як акушерки казали майбутнім мамам: ваші діти будуть...
Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Всі статті