Окупанти за добу 18 разів обстріляли населені пункти Донеччини

За минулу добу росіяни 18 разів обстріляли населені пункти Донеччини. З лінії фронту евакуйовано 623 людини, у тому числі 129 дітей. Про це повідомив у Телеграм очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Він також розповів про оперативну ситуацію по області станом на ранок 15 вересня.

"Волноваський район. У Богоявленці Вугледарської громади зруйновано 22 будинки і пошкоджено підприємство", - написав очільник ОВА.

За його словами, у Кураховому Покровського району поранено людину, пошкоджено приватні будинки, багатоповерхівки і адмінбудівлю; у Гірнику пошкоджено п'ятиповерхівку і приватні будинки; в Успенівці пошкоджені садові товариства. 

"Краматорський район. У Лимані пошкоджено 3 будинки і 3 нежитлові приміщення. На Костянтинівку росіяни скинули 3 авіабомби — пошкодили підприємство, інфраструктурний об'єкт і 2 лінії електропередач. У Клебан-Бику Іллінівської громади пошкоджено будинок і автомобіль", - повідомив Філашкін.

Також, за його словами, у Сіверську Бахмутського району пошкоджено 2 будинки.

Як повідомлялося, внаслідок обстрілу загинула переселенка з Невського Луганської області, яка оселилась неподалік від рідного села. 

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Донбас
19.10.2025
14:28

Жителям "ДНР" і "ЛНР" розповіли, що жити треба за "веру, царя и отечество". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу спробували закріпити у свідомості жителів регіону необхідність беззаперечного підпорядкування владі. Йдеться про нав'язування державної ідеології, сформульованої майже 200 років тому міністром народної освіти...
Всі статті