Окупанти вирішили потроху включати мобільний інтернет на Луганщині, аби приборкати обурення людей

На окупованій частині Луганської області рашисти вирішили потроху включати мобільний інтернет, аби уникнути масового незадоволення людей. Про це повідомляє Луганська ОВА у Телеграм 20 квітня. 

"Люди висловлюють масове невдоволення, що мобільний інтернет у так званій "лнр" відсутній вже 2,5 місяці. Звісно, що окупанти називають це "заходами безпеки" та відповідним чином намагаються боротися з партизанським рухом. Аби хоча б частково приборкати обурення, окупаційна "влада" вирішила поетапно та на короткий проміжок часу увімкнути цю послугу в окремих населених пунктах. Сотні тисяч людей в окупації ще залишаються без мобільного інтернету", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, на окупованій Луганщині  рашисти перелаштовують будинки культури під шпиталі

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті