Окупанти вимагають пред'явити висновок про придатність до військової служби для участі в псевдовиборах

Для участі в так званих "виборах" на окупованих РФ територіях громадяни, яких звільняють від призову, повинні мати при собі висновок від лікаря-фахівця про категорію придатності до військової служби. Про це повідомляє Телеграм-канал "Донбас. Важно" з посиланням на відповідне відео, що з'явилося в Мережі. 

Як повідомляється, цей висновок необхідний для підтвердження того, що громадянин не підлягає призову на військову службу.

Нагадаємо, за п'ять днів до "єдиного дня голосування" в "ДНР" достроково намалювали 43% явки. "ЛНР" відстає майже вдвічі. 

Раніше повідомлялося, що росіяни призупинили вивезення українців з окупованих територій до завершення "виборів". 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті