Окупанти вночі обстріляли ракетами С-300 Слов’янськ

Російські окупанти в ніч на 2 серпня запустили ракети С-300 по Слов'янську. Про це повідомив у відеозверненні голова міської військово-цивільної адміністрації  Вадим Лях.

"У Словʼянську приблизно о першій годині ночі пролунали вибухи. Попередньо місто обстріляли ракетами С-300. На щастя, обійшлося без постраждалих та серйозних влучань у житлові будинки", - сказав він.

За словами Ляха, вибухи були у мкр-ні Лісний, біля РАЦСу Внаслідок ракетного удару вибиті вікна у багатоповерхівках на вул. Батюка і пров. Парковий.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті