Окупанти вночі обстріляли Харків, попередньо - 6 загиблих

Російські окупанти уночі 6 квітня нанесли ракетних ударів по Харкову, є загиблі та поранені. Про це у Телеграм повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

За його словами, були зафіксовані влучання поруч із житловою забудовою у Харкові. 

"У Шевченківському районі Харкова внаслідок удару окупантів загинув один цивільний чоловік. Дані встановлюються. Щонайменше семеро людей отримали поранення", - написав Синєгубов. 

Пізніше очільник Харківської ОВА повідомив, що кількість загиблих збільшилася до двох. 

"Обидва - цивільні чоловіки, дані встановлюються", - зазначив він.

Згодом мер Харкова Ігор Терехов повідомив у Телеграм,, що кількість загиблих внаслідок ракетного удару збільшилась до 6 чоловік. 

"Внаслідок нічного удару по Шевченківському району станом на сьогоднішній ранок маємо 6 загиблих та 10 поранених.  "Приліт" шахедів прийшовся по житловій забудові - пошкоджені щонайменше 9 багатоповерхівок, три гуртожитки, низка адміністративних будівель, крамниця, АЗС, СТО та 10 авто", - повідомив Терехов.  

Нагадаємо, росіяни вбили "шахедами" чотирьох харків'ян, у тому числі трьох рятувальників, які ліквідовували наслідки обстрілу

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Всі статті