Окупанти влучили в багатоповерхівку в Бериславі на Херсонщині, поранена жінка

Російські окупантиі вдень16 вересня обстріляли Берислав на Херсонщині і поцілили у багатоповерхівку, внаслідок чого була поранена жінка. Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.

За її даними, війська РФ поцілили в один з багатоквартирних будинків у місті. У власній квартирі поранена 63-річна жінка.

У стані середньої тяжкості її шпиталізували, йдеться у повідомленні.

Як повідомила у Telegram Херсонська обласна прокуратура, близько 14:00 російські військові атакували з авіації Берислав. Також пошкоджені близько 15 приватних будинків.

Нагадаємо, 14 вересня на Херсонщині оголосили обов'язкову евакуацію родин із дітьми з понад 25 населених пунктів. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті