Окупанти відмовляються узгодити "коридор" для цивільних із Луганщини через Запоріжжя - ОВА

Російські окупанти відмовляються погодити "коридор" для виїзду цивільних із тимчасово окупованих територій Луганщини на підконтрольну Україні територію. Про це 27 травня повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Ми намагалися опрацювати цю ситуацію якось із ворогом, через Запоріжжя зробити коридор для того, щоб могли мирні люди виходити. Однак представники "урядів" неформальних цих республік і росії категорично відмовляються від перемовин ні з нашими державними органами, ні з гуманітарними організаціями", - заявив голова ОВА.

За словами Лисогора, пряме сполучення з тимчасово окупованими територіями наразі відсутнє через бойові дії, що тривають по лінії зіткнення. Також ворожа "влада" відмовляється йти на контакт.

У результаті деякі люди змушені їхати в Україну - спочатку через росію, а потім через Європу. Однак такий спосіб несе в собі багато ризиків.

"Для чоловіків ця дорога взагалі закрита, бо одразу на блокпостах їх забирають "на службу", на війну проти України, щоб використовувати їх як живу силу. І взагалі, це дуже дорого. Так, якщо їхати через росію в Європу, це близько 500 або 700 євро, щоб провезли, і немає жодної гарантії", - додав Лисогор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни вивозять на територію РФ дітей зі Щастинського району Луганської області.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті