Окупанти відмовляються узгодити "коридор" для цивільних із Луганщини через Запоріжжя - ОВА

Російські окупанти відмовляються погодити "коридор" для виїзду цивільних із тимчасово окупованих територій Луганщини на підконтрольну Україні територію. Про це 27 травня повідомив голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор.

"Ми намагалися опрацювати цю ситуацію якось із ворогом, через Запоріжжя зробити коридор для того, щоб могли мирні люди виходити. Однак представники "урядів" неформальних цих республік і росії категорично відмовляються від перемовин ні з нашими державними органами, ні з гуманітарними організаціями", - заявив голова ОВА.

За словами Лисогора, пряме сполучення з тимчасово окупованими територіями наразі відсутнє через бойові дії, що тривають по лінії зіткнення. Також ворожа "влада" відмовляється йти на контакт.

У результаті деякі люди змушені їхати в Україну - спочатку через росію, а потім через Європу. Однак такий спосіб несе в собі багато ризиків.

"Для чоловіків ця дорога взагалі закрита, бо одразу на блокпостах їх забирають "на службу", на війну проти України, щоб використовувати їх як живу силу. І взагалі, це дуже дорого. Так, якщо їхати через росію в Європу, це близько 500 або 700 євро, щоб провезли, і немає жодної гарантії", - додав Лисогор.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни вивозять на територію РФ дітей зі Щастинського району Луганської області.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті