Окупанти відкрили в Донецьку філію російського центру "Воїн". Возитимуть дітей у літні табори в РФ

В окупованому Донецьку відкрили філію центру військово-спортивної підготовки та патріотичного виховання молоді РФ "Воин". Про це в місцевих ЗМІ повідомив "депутат ДНР" Олександр Камишов 16 квітня.

"У Донецьку з 15 квітня вже розпочато роботу на базі 4 навчальних загальноосвітніх організацій. Працюємо ми за принципом мережевих договорів, відповідно в кожному у нас окремий осередок", - сказав "депутат".

Він також нагадав, що "щорічно діти з ДНР виїжджають на відпочинок до РФ".

"Цього року це буде унікальний проект саме центру "Воїн". Шістсот осіб дітей, 4 зміни по 150 осіб, виїдуть на оздоровлення в місто-герой Волгоград", - сказав Камишов.

Нагадаємо, що під виглядом "відпочинку дітей" росіяни можуть проводити їхню депортацію в Росію.

Як повідомлялося, на тимчасово окупованих територіях України проживає понад 1,6 мільйона дітей. Мінімум 100 тисяч із них залучені в російські пропагандистські «молодіжні організації». 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті