Окупанти вбили 16-річного хлопця і його 20-річну сестру у Сватівському районі на Луганщині. Доля їхньої тітки невідома – Лисогор

Російські окупанти вбили 16-річного хлопця і його 20-річну сестру у Сватівському районі на Луганщині, доля тітки, з якою вони проживали, невідома. Про це повідомив голова луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 25 травня.

"23 травня о другій половині дня росіяни обстріляли Райгородку на Сватівщині, – сказано в повідомленні. – Після влучання снаряду в будинок загинули 16-річний хлопець та його повнолітня сестра, які в той час перебували на горищі".

Зазначається, що доля їхньої тітки, з якою вони проживали, наразі залишається невідомою.

Як підкреслив Лисогор, село Райгородка перебуває в зоні активних бойових дій.

"Проте росіяни не дають можливості місцевим мешканцям виїхати у безпечні регіони. Навіть дітей не евакуюють, – йдеться в повідомленні. – Таким чином, вони створюють передову лінію оборони – живий щит, а потім вже за людьми ставлять "зуби дракона".

Уточнюється, що про трагедію повідомив батько загиблих. Ще у вересні він разом із дружиною вирушив з Райгородки до Куп’янського району до родичів. У той момент відбулася деокупація Харківщини і родина залишилася роз’єднаною.

"Увесь цей час батько приховував наявність телефонного зв’язку з дітьми та місце їхнього перебування, – йдеться в повідомленні. – Доки не сталася трагедія".

Раніше повідомлялось, що окупанти повісили мешканця Луганщини, який не приховував проукраїнської позиції.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті