Окупанти вбили 16-річного хлопця і його 20-річну сестру у Сватівському районі на Луганщині. Доля їхньої тітки невідома – Лисогор

Російські окупанти вбили 16-річного хлопця і його 20-річну сестру у Сватівському районі на Луганщині, доля тітки, з якою вони проживали, невідома. Про це повідомив голова луганської ОВА Артем Лисогор у своєму Телеграм-каналі 25 травня.

"23 травня о другій половині дня росіяни обстріляли Райгородку на Сватівщині, – сказано в повідомленні. – Після влучання снаряду в будинок загинули 16-річний хлопець та його повнолітня сестра, які в той час перебували на горищі".

Зазначається, що доля їхньої тітки, з якою вони проживали, наразі залишається невідомою.

Як підкреслив Лисогор, село Райгородка перебуває в зоні активних бойових дій.

"Проте росіяни не дають можливості місцевим мешканцям виїхати у безпечні регіони. Навіть дітей не евакуюють, – йдеться в повідомленні. – Таким чином, вони створюють передову лінію оборони – живий щит, а потім вже за людьми ставлять "зуби дракона".

Уточнюється, що про трагедію повідомив батько загиблих. Ще у вересні він разом із дружиною вирушив з Райгородки до Куп’янського району до родичів. У той момент відбулася деокупація Харківщини і родина залишилася роз’єднаною.

"Увесь цей час батько приховував наявність телефонного зв’язку з дітьми та місце їхнього перебування, – йдеться в повідомленні. – Доки не сталася трагедія".

Раніше повідомлялось, що окупанти повісили мешканця Луганщини, який не приховував проукраїнської позиції.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті