Окупанти повісили мешканця Луганщини, який не приховував проукраїнської позиції - Лисогор

Російські окупанти повісили чоловіка з чіткою проукраїнською позицією на Сватівщині Луганської області. Про це повідомив у фейсбуці голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, загарбники постійно тиснули на чоловіка та водили його на допити, щоб зламати.

"Однак сватівчанин не змінював власних поглядів і чекав на звільнення. Убили його в рідній Нижній Дуванці", - написав Лисогор. 

Він підкреслив, що під час деокупації територій проводитимуться ретельні стабілізаційні заходи. 

"Запевняю, що кожного ката і колаборанта покарання знайде! А якщо не загинуть на полі бою чи від куль власних забруднювачів і встигнуть утекти - щодня прокидатимуться в страху", - зазначив голова ОВА.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті