Окупанти в Мелітополі все частіше викрадають людей, щодня в полон потрапляє до 10 осіб – мер

Випадки викрадення російськими військовими цивільних осіб почастішали за останні два тижні  в окупованому Мелітополі. Про це в ефірі телемарафону 3 червня повідомив міський голова Іван Федоров.

"Ми бачимо, що кожного дня до 10 людей забирають в полон. Причому різних категорій: пенсіонерів, журналістів, студентів – незалежно від віку та соціального статусу", - сказав він.

Також у людей перевіряють телефони і татуювання. Саме тому мер порадив "чистити" гаджети та виїжджати.

Подати заявку для евакуації мешканці Мелітополя та району можуть через відкритий простір допомоги "Саме тут".

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті