Окупанти в Маріуполі виявили ще 18 "нелегалів". Одних оштрафували, інших вислали

Окупанти знайшли в Маріуполі 18 "незаконних мігрантів", яких притягнули до "адміністративної відповідальності". Про це 20 травня повідомив ватажок "ДНР" Денис Пушилін.

"У результаті спільних заходів управління ФСБ Росії по ДНР, МВС по ДНР і росгвардії в Маріуполі виявлено іноземних громадян, які незаконно перебувають на території Російської Федерації. 18 мігрантів притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 18.8 КпАП РФ, трьох із них видворено за межі Росії", - пише Пушилін.

Зазначається, що перевірки на території "регіону" тривають.

Раніше окупанти повідомляли, що з початку року в Чистяковому (Торезі) оштрафували 24 "мігранти" за "порушення термінів перебування в РФ".

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті