Окупанти в Маріуполі виявили ще 18 "нелегалів". Одних оштрафували, інших вислали

Окупанти знайшли в Маріуполі 18 "незаконних мігрантів", яких притягнули до "адміністративної відповідальності". Про це 20 травня повідомив ватажок "ДНР" Денис Пушилін.

"У результаті спільних заходів управління ФСБ Росії по ДНР, МВС по ДНР і росгвардії в Маріуполі виявлено іноземних громадян, які незаконно перебувають на території Російської Федерації. 18 мігрантів притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 18.8 КпАП РФ, трьох із них видворено за межі Росії", - пише Пушилін.

Зазначається, що перевірки на території "регіону" тривають.

Раніше окупанти повідомляли, що з початку року в Чистяковому (Торезі) оштрафували 24 "мігранти" за "порушення термінів перебування в РФ".

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті