Окупанти в Маріуполі показали наслідки обстрілу вночі

Російські загарбники показали наслідки ракетного обстрілу у Маріуполі. За їх версією, це були ракети Storm Shadow, і нібито вони попали по котельні, яка знаходиться у західній частинй міста поряд із трасою на Запоріжжя.

У соцмережах помітили, що на оприлюднених відео та фото нема наслідків пожежі, відео якої вчора також розмістила низка пабликів. За версією радника мера Маріуполя, влучаннь було два по різних обʼєктах у місті.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Маріуполі ввечері 14 грудня пролунав потужний вибух, після якого почалася сильна пожежа.

Пізніше в "ДНР" повідомили про те, що по Маріуполю прилетіли три далекобійні ракети ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті