Окупанти в Маріуполі показали наслідки обстрілу вночі

Російські загарбники показали наслідки ракетного обстрілу у Маріуполі. За їх версією, це були ракети Storm Shadow, і нібито вони попали по котельні, яка знаходиться у західній частинй міста поряд із трасою на Запоріжжя.

У соцмережах помітили, що на оприлюднених відео та фото нема наслідків пожежі, відео якої вчора також розмістила низка пабликів. За версією радника мера Маріуполя, влучаннь було два по різних обʼєктах у місті.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Маріуполі ввечері 14 грудня пролунав потужний вибух, після якого почалася сильна пожежа.

Пізніше в "ДНР" повідомили про те, що по Маріуполю прилетіли три далекобійні ракети ЗСУ.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті