Окупанти в Криму провели обшуки у представників релігійної організації "Свідки Єгови"

Репресії за релігійною ознакою тривають в окупованому Криму. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець у своєму Телеграм-каналі 21 серпня.

"Росія продовжує репресії за релігійною ознакою в українському Криму, – сказано в повідомленні. – Так, днями російські силовики влаштували обшуки в представників релігійної організації "Свідки Єгови" в чотирьох містах тимчасово окупованого Криму – Армянську, Сімферополі, Саках та Джанкої".

Зазначається, що на сьогодні РФ порушила стосовно кримчан понад 100 кримінальних справ за релігійною ознакою, з них 17 – проти представників "Свідків Єгови".

Раніше повідомлялось, що біля будівлі так званого "верховного суду" в Сімферополі російські силовики влаштували масові затримання кримських татар.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті