Окупанти в "ДНР" ведуть ремонт мостів на трасі до російського кордону

У квазіутворенні "ДНР" показали ремонт двох мостів на трасі до незаконних пунктів пропуску в Росію "Успенка" і "Шрамко". Про це пишуть у місцевому сегменті соцмереж 13 березня.

"Дорожники відзвітували про виконану роботу. Кажуть, вважай, заново відбудували дорогу, яка проходить через три райони республіки: Амвросіївський, Старобешівський і Волноваський. І відновили міст через річку Кальміус біля Новокатеринівки", - йдеться в повідомленні.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті