Окупанти у Старобільську в рамках мілітаризації дітей "відроджують" радянську "Зарницю". Існування української "Джури" заперечують

Окупаційна влада Старобільського району в рамках мілітаризації українськиї двітей і підлітків планує "відродити" радянську військово-патріотичну гру "Зарниця". Відповідну нараду з колаборантами від освіти провів так званий "глава муниципального образования Старобельский муниципальный округ ЛНР" Володимир Чернєв 17 квітня, про що він повідомив у Телеграм.

Колаборант зауважив, що "київська влада" свого часу припинила цю "багаторічну практику". Ця заява Чернєва є цілковитою брехнею: до окупації рашистами на Старобільщині, як і загалом у Луганській області та в Україні, проводилась військово-спортивна гра "Сокіл" ("Джура"), яка передбачала розвиток спортивних навичок та патріотичне виховання. Принципова різниця була в тому, що проводилась гра - в рамках законодавства й відповідно до Конституції України - під українським прапором, на відміну від того, що роблять окупанти. При цьому представники Луганщини показували досить високі результати на всеукраїнському рівні. Так, у липні 2021 року діти з Луганської області стали призерами ІІІ Всеукраїнського етапу гри "Сокіл" ("Джура"), який відбувся у Кропивницькому.

Раніше "ОстроВ" писав про мілітаризацію підлітків на Луганщині: як наших дітей роблять нашими ворогами.

Раніше також повідомлялось, що російські окупанти вирішили відкрити в Луганську "академію" і "кадетський корпус" Слідчого комітету.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті