У Москві вирішили відкрити в окупованому Луганську "академію" і "кадетський корпус" Слідчого комітету РФ

Глава російського уряду Михайло Мішустін підписав розпорядження про створення "Луганської академії" та "Луганського кадетського корпусу" Слідчого комітету росії 16 березня. Про це повідомили в Телеграм-каналі слідкому РФ. 

"Голова Уряду Російської Федерації Михайло Володимирович Мішустін підписав розпорядження, яким схвалено ініціативу відомства щодо створення Луганської академії та Луганського кадетського корпусу Слідчого комітету Російської Федерації", - поінформували в СК РФ.

Зазначається, що "основними цілями створення навчального закладу є освітня діяльність, орієнтована на підготовку учнів до державної служби в слідчих органах СК Росії".

У слідкомі назвали створення академії та кадетського корпусу "ще одним кроком до інтеграції регіону в правовий простір" країни-окупанта.

Раніше повідомлялося, що злочинців, які займаються мілітаризацією дітей на окупованій Луганщині, навчають у російській Тюмені.

Раніше також "ОстроВ" писав про мілітаризацію підлітків у Луганській області: як наших дітей роблять нашими ворогами.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті