Окупанти у Луганській області зосередили всі зусилля на Кремінній – Гайдай

Російські окупанти на Луганщині зосередили всі свої зусилля на боях у районі Кремінної. Про це 4 березня у Telegram повідомила прес-служба обласної військової адміністрації.

"Найважчі ділянки на сьогодні – це Кремінна та Білогорівка. На Кремінній російські окупаційні війська зосередили всі зусилля", - розповів голова ОВА Сергій Гайдай.

Загалом, за словами чиновника, у Луганській області ситуація в усіх напрямках залишається досить складною, але повністю контрольованою Силами оборони України. У районі Кремінний ворог намагається "продавити наших захисників, досягти успіху, тому постійно туди відправляє і важку техніку, і величезну кількість піхоти".

"Білогорівка постійно обстрілюється, там також наші захисники відбивають хвилі наступу", - додав глава ОВА.

Також Гайдай зазначив, що росіяни намагаються змінювати свою тактику, але ці зміни не приносять їм успіху ні в проривах, ні в просуванні.

"Крім новомобілізованих туди відправляють і кадрові війська. Кілька днів тому армія РФ намагалася наступати більш як 200 піхотинцями, а згодом – двома ротами важкої техніки", - додав Гайдай.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ворог втрачає техніку на Сватівщині й піхоту біля Кремінної.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті