Окупанти у Криму переміщують артилерійські склади через удари ЗСУ - Атеш

У тимчасово окупованому Криму російські загарбники масово переміщують польові артилерійські склади: це пов’язано з ударами Сил оборони України. Про це повідомляє рух спротиву "Атеш" у Телеграм 25 березня.

За словами партизанів, ворог у Криму масово переміщує польові артилерійські склади у зв’язку з ударами українських Сил оборони по Севастополю та Гвардійському. Зазначено, що росіяни перекидали реактивні снаряди до РСЗВ "Ураган".

"Як уже відомо кримчанам, вони чудово детонують навіть від невеликого влучення", - підкреслюють в "Атеш".

Також партизани оприлюднили координати нового складу окупантів: 45.006723, 34.261420.

Нагадаємо, раніше "Атеш" зафіксував координати радіолокаційної системи росіян, яка потрапила в ДТП у Джанкої.

Статті

Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Всі статті