Окупанти у Бердянську проводять облави по "обмінкам" - "полюють" на гривню

У Бердянську окупанти провели рейд по  валютниках міста, аби позбавити мешканців можливості збувати гривню. Про це повідомив Центр Національного спротиву 31 січня.

"Окупанти блокують можливість купляти товари за гривню, відтак місцеві міняють українську гривню на рублі. Проте міняти гроші за курсом який встановили окупанти невигідно, адже він не ринковий", - йдеться у повідомленні.

Тому росіяни вирішили заблокувати валютників, які міняють валюту за ринковим курсом.

"Таким чином ворог хоче збільшити залежність місцевих від окупаційних виплат. Це має дозволити збільшити “паспортизацію”, адже наявність російського паспорта єдина можливість отримувати соціальні виплати ворога", - поянили у Центрі.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті