Окупанти у Бердянську проводять облави по "обмінкам" - "полюють" на гривню

У Бердянську окупанти провели рейд по  валютниках міста, аби позбавити мешканців можливості збувати гривню. Про це повідомив Центр Національного спротиву 31 січня.

"Окупанти блокують можливість купляти товари за гривню, відтак місцеві міняють українську гривню на рублі. Проте міняти гроші за курсом який встановили окупанти невигідно, адже він не ринковий", - йдеться у повідомленні.

Тому росіяни вирішили заблокувати валютників, які міняють валюту за ринковим курсом.

"Таким чином ворог хоче збільшити залежність місцевих від окупаційних виплат. Це має дозволити збільшити “паспортизацію”, адже наявність російського паспорта єдина можливість отримувати соціальні виплати ворога", - поянили у Центрі.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті