Окупанти тримають у Чорному морі підводний ракетоносій

Станом на ранок 28 жовтня російські окупанти утримують у Чорному морі на бойовому чергуванні 2 кораблі, один з них - ракетоносій, який споряджений 4 "калібрами" Про це повідомляють Сили оборони півдня та ВМС ЗСУ.

Зазначається, що на бойовому чергуванні в морі 3 кораблі ворожого флоту. В Азовському - 1, у Чорному - 2, один з яких - підводний човен зі спорядженням до 4 ракет типу "Калібр".

Водночас Військово-Морські сили стверджують, що у Середземному морі перебувають три російські кораблі, серед них один ракетоносій. Зауважимо, що він не споряджений "калібрами".

Нагадаємо, 27 жовтня російські окупанти утримували у Чорному морі на бойовому чергуванні 4 кораблі, один з них був ракетоносієм.

Як повідомлялося, путін доручив патрулювати небо над Чорним морем літаками з "Кинжалами". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
01.02.2026
15:30

Реквієм за вугільною промисловістю Донбасу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу разом із московськими чиновниками, відрядженими Кремлем для керівництва «молодими республіками», та місцевими зрадниками імітували небувалі «успіхи» в розвитку економіки та обіцяли ще більш «вражаючі»...
Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Всі статті